AKO NÁS PODPORIŤ
Sem vložte podnadpis

1. Osobná účasť na akciách
Buď aktívny a pridaj sa k nám. Zúčastní sa na našich dobrovoľných pohodových akciách, tešíme sa na Teba. Sledujte naše akcie našom Facebooku.

2. Buď kreatívny a inšpiruj
Máš myšlienku, nápad ako zlepšiť životné prostredie na našom sídlisku ? Tak sem s ním. Napíš nám, príď k nám na akciu.

3. Finančná podpora
Naše akcie sú založené na dobrovoľníctve. Všetky akcie sú finančne podporované priamo dobrovoľníkmi z KVP Reprezent a partnermi. Našim cieľom je absolútna transparentnosť a aby každé jedno darované euro skončilo tam, kde si jeho darca praje. Ak máš záujem podporiť našu aktivitu, možeš si vybrať konkrétnu aktivitu, na ktorú majú byť tvoje peniaze použité. Na tento účel máme zriadený trasparentný účet, ktorý ti umožňuje kontrolovať kto, kedy a ako s nimi naložil.

Bankový kontakt:
INŠTITÚT PRE OTÁZKY SAMOSPRÁVY
SK14 8330 0000 0021 0112 0721
banka: Fio banka a.s. 
jednotlivé transakcie na tomto účte nájdeš na tomto odkaze. 

4. Prevezmite záštitu nad naším projektom
Staňte sa aj vy jedným z naších partnerov pri realizácií projektov, ktoré zlepšujú životné prostredie nie len na sídlisku KVP.  Získate tak prirodzenú a nenútenú formu ako propagovať svoju spoločnosť.

  • Podporte napr. náš projekt revitalizácie materských škôl na sídlisku KVP. Stačí zakúpiť potrebný stavebný materiál, darovať ho alebo prispieť ľubovoľnou sumou na jeho nákup,
  • Aj vďaka vašej podpore vieme zorganizovať a zrevitalizovať priestor v materských školách na našom sídlisku aj v roku 2017,
  • Spolu tak pomôžeme zlepšiť životné prostredie viac ako 1500 deťom, ktoré využívajú tieto priestory denno denne,
  • Každý partner osobne bude sporopagovaný na reklamných nosičoch (ďakovná tabuľa, banner, rollup, letáky, web, sociálne siete).
  • Napíšte nám na info@kvpreprezent.eu 
  • Aj tieto subjekty už podporili náš projekt: